+38 (095) 100 00 43

Пн-Пт з 8:30 до 19:00, Сб до 15:00

Унікальна операція була проведена лікарями медцентру «Діамед»

Кульшові суглоби

В січні 2020 року приватна клініка у місті Ужгород «Діамед», відома своїми сучасними лікувальними методами, відзначилася першою на Закарпатті операцією з одночасної заміни обох кульшових суглобів.

Спеціалісти «Діамеду» провели успішне протезування чоловіку з Іршавського району, віком 56 років. Треба зазначити, що раніше такі операції практикували лише в Києві та Тернополі, в інших містах лікування двох суглобів проводиться з перервою щонайменше півроку.

Внаслідок сильного болю у суглобах життя Юрія із села Осій Іршавського району стало нестерпним, останні кілька років він навіть ледве ходив. Лікарі ужгородської медичної клініки «Діамед» провели обстеження й встановили діагноз: асептичний некроз голівки стегнової кістки. На пізніх етапах цього захворювання больові відчуття у суглобах відчувається навіть у спокої та без хірургічного втручання не обійтись. А найчастіше хворіють на неї чоловіки середнього віку.
Щоби не проводити купу часу в лікарнях, паном Юрієм було прийняте рішення про проведення операції відразу на обох ногах. Хірургічне втручання проводив лікар-ортопед, к.м.н., доцент Михайло Василинець. Він розповів що спочатку чоловік хотів вилікувати тільки один суглоб, але при такому захворюванні після традиційного оперативного втручання людина не зможе мати повноцінне життя, тому пана Юрія переконали вилікувати одразу два суглоби.

Oперація Оперативне втручання

Лікарі на операції

Лікар та паціент

Закарпатський медичний центр «Діамед» надає можливість одночасного оперування обох суглобів, адже попит на такі втручання дуже високий. За статистикою робить операцію лише один з десяти людей, яким необхідная заміна суглобів. При цьому більшість медзакладів проводять лікування тільки одного суглобу за раз.

Що стосується реабілітаційного періоду, то він складає до шести місяців. В цей період пацієнт повинен користуватися милицями, але незабаром можна буде повністю відновити активне життя. Вже через декілька днів після оперативного втручання пан Юрій почав самостійно ставати з ліжка, має гарне самопочуття та готується до виписки з лікарні.

 

09.01.2020