+38 (095) 100 00 43

Пн-Пт з 8:30 до 18:00, Сб до 14:00

Медичний центр «Діамед» влаштував святковий захід для діточок, які проходять лікування в клініці

Дитина

Клініка «Діамед» у місті Ужгород вилікувала та подарувала семи хворим на епілепсію юним жителям Закарпаття шанс на повноцінне життя. Вік наймолодшого пацієнта 5 років, найстаршого – 16. Влаштоване маленьке свято з подарунками та солодощами допомогло підняти настрій дітям.

Матусі емоційно висловили вдячність фахівцям медзакладу за те, що їх діти потрапили в добрі руки лікарів, за можливість нормального життя, адже не тільки діткам важко. Для всієї сім’ї приступи дитини – важке випробування. «Хочемо подякувати за хорошу працю, за колектив, за те, що дали надію нашим діточкам, за старанне відношення до своєї спеціальності, за те, що наші діти можуть ходити, говорити, дихати, розвиватися й жити далі» – каже пані Ганна.

«Вдячна Богу за те, що є такі люди на світі, за те, що ми попали саме до них, за те, що все було дуже швидко, чітко, впевнено, якісно. Ми зробили все, що казали нам, а лікарі зробили все обіцяне. Дитина пів року без судом – я щаслива! В дитини є надія, в дитини є розвиток і я завжди кажу: якщо є шанс, то треба його використати» – говорить пані Світлана.

Проблема досить актуальна для хворих на епілепсію та їх родин, тому що це захворювання вимагає довічного прийому спеціальних препаратів. За словами лікаря-нейрохірурга клініки «Діамед» Юрія Чомоляка, особливо актуальною ця проблема є у дітей, тому що діти розвиваються, а епілепсія затримує цей розвиток. Якщо невчасно прооперувати дитину з епілепсією, то вона не досягне розвитку.

Приватна клініка у місті Ужгород «Діамед» пишається запровадженням стандартів хірургії епілепсії, які широко застосовуються у Північній Америці та Західній Європі. Команда, що складається з нейрохірурга, невролога, епілептолога, радіолога, імунолога та генетика працює з червня 2020 року. До складного процесу підготовки та проведення операцій лікарі підходять сумлінно, тому що хірургія епілепсії – це реальна можливість подарувати дітям щасливе майбутнє без епілептичних нападів.

16.12.2020