+38 (095) 100 00 43

Пн-Пт з 8:30 до 18:00, Сб до 14:00

Психофізіологічна експертиза в клініці «Діамед» у місті Ужгород

Лікар у халаті Diamed

Оцінка ступеня розвитку психічних та психофізіологічних якостей людини, необхідних для успішного опанування конкретною професією та подальшої ефективної діяльності вирішує багато ймовірних питань на виробництві. Тому висновки психофізіологічної експертизи досить важливі сьогодні. Адже не всі люди з відповідною кваліфікацією чи освітою здатні працювати в умовах матеріальної та моральної відповідальності, включатися до активного робочого процесу, бути організованими та цілеспрямованими, діяти не маючи певного алгоритму.

А власникам підприємств економічно невигідно й небезпечно брати на роботу людину, яка через свої психофізіологічні особливості не зможе її задовільно виконати. Така особа може спричинити навіть техногенну аварію чи екологічну катастрофу. Тому все частіше роботодавці з галузей енергетики, залізничного транспорту, автотранспорту, силових структур, авіації тощо потребують проведення психофізіологічних експертиз для виявлення нездатних працівників та підвищення рівня безпеки та економічної ефективності.

Психофізіологічне обстеження – це прекрасний інструмент для визначення рівня розвитку таких людських якостей, як увага, пам’ять, стресостійкість, орієнтація у просторі, швидкість реагування та інших важливих якостей, необхідних для професійної роботи у відповідальних та небезпечних умовах.

Приватна клініка у місті Ужгород «Діамед» спеціалізується на проведенні психофізіологічних експертиз для людей, які працюють на небезпечних професіях та для роботодавців, яким потрібен професійний добір.

Головний лікар медичного центру Соня Гнетило зазначає, що тут дуже вигідні умови. Для великої кількості осіб вартість обстеження знижується до 10%, а спеціалісти центру можуть провести експертизу навіть у виїзній формі. Також наші фахівці проводять консультації та тренінги, які сприяють відновленню важливих професійних якостей.

Психофізіологічна експертиза, яку проведе медичний центр «Діамед», проведе ефективний відсів непридатних осіб, що своєю чергою знизить аварійність на виробництві через «людський фактор» й підвищить продуктивність управління. А керівники підприємств отримають реальну інформацію щодо професійної придатності своїх працівників.

12.07.2022