+38 (095) 100 00 43

Пн-Пт з 8:30 до 18:00, Сб до 14:00

Про урологічні операції в центрі «Діамед»

Операция

Центр сучасної урології «Діамед» пропонує повний комплекс лікування пацієнтам будь-якого віку та статі: діагностику, терапію, хірургію та реабілітацію. Формат багатопрофільної клініки та сучасне обладнання дозволяють вирішувати найскладніші урологічні проблеми, у тому числі ті, за лікування яких не беруться в інших медцентрах. Прийом веде міжнародна команда фахівців, яка застосовує у своїй практиці рекомендації та стандарти європейської медицини. Наші лікарі урологи регулярно приймають участь у міжнародних урологічних форумах та майстер-класах.

Види оперативних втручань

Лікарі медичного центру «Діамед» також спеціалізуються на проведенні хірургічних урологічних операцій. Проводяться оперативні втручання наступних типів:

  • відкриті операції;
  • лапароскопічні операції;
  • ендоскопічні операції;
  • лазер.

Маніпуляції можуть проводитися під місцевим або загальним знеболенням, як амбулаторно, так і за умови перебування пацієнта в денному стаціонарі. Операційний блок оснащений найкращим обладнанням. Системи подачі очищеного повітря та стерилізації хірургічних інструментів гарантують відсутність бактерій у зоні проведення операції. Комфортні палати стаціонару обладнані всім потрібним для зручності наших пацієнтів. А сестринський та лікарський догляд за післяопераційними хворими в клініці «Діамед» на рівні найкращих стаціонарів світу.

Клініка відповідає найсучаснішим світовим стандартам. Тому відтепер вам не треба їхати до закордонних медичних центрів. Будь-яке урологічне обстеження (уретроскопія, цистоскопія, уретеропієлографія…) та оперативне втручання проведуть спеціалісти «Діамед». Звернувшись до нас, Ви будете здоровою людиною – завжди в гарному настрої!

Причини обрати медичний центр «Діамед»

Збереження здоров’я сечостатевої системи – це першочергове завдання будь-якої людини, яка прагне високої якості життя, збереження здатності до дітонародження і до сексуального довголіття. Тому не варто відмовлятися від медичної допомоги тільки тому, що соромитесь звернутися до лікаря з такими інтимними проблемами. У клініці «Діамед» працюють спеціалісти як чоловіки, так і жінки. Тому ви обов’язково знайдете свого лікаря, спілкування з яким буде максимально комфортним для вас.

Тут сучасні операційні з обладнанням експертного класу та комфортабельний денний стаціонар. Звертаючись до нашої клініки, ви можете розраховувати на уважне ставлення нашого персоналу, а також повну анонімність.

Записатися на прийом до фахівців можна заповнивши форму на сайті або зателефонувавши адміністраторам клініки. Отримавши заявку на нашому сайті, менеджер зв’яжеться з вами, щоб призначити зручну дату та час відвідування лікаря. Чекаємо на зустріч з Вами!

11.08.2022