+38 (095) 100 00 43

Пн-Пт з 8:30 до 18:00, Сб до 14:00

Про приватну медицину: досягнення, проблеми, перспективи

Лікарі

Приватна медицина в Україні досягла неймовірного розвитку за останнє десятиліття. Змінюється культура споживання медичних послуг, внаслідок чого люди все частіше віддають перевагу якісній медичній допомозі та послугам профілактики здоров’я.

Значне збільшення кількості пацієнтів платних клінік зумовлене розвитком діагностичних можливостей приватної медицини та впровадження інноваційних технологій діагностики та лікування. Приватні клініки оснащені сучасним обладнанням. Майже скрізь встановлені якісні УЗД-апарати, останні моделі комп’ютерних томографів, магнітно-резонансні томографи, ангіографи. На сьогоднішній день працюють чудові приватні лікарі: неврологи, кардіологи, гінекологи, педіатри… Пацієнт може пройти в одному місці комплексну медичну діагностику, включаючи лабораторні аналізи. Приватна медицина вдало доповнила державну задля доступності отримання населенням допомоги та її своєчасності.

Переваги приватної медичної допомоги

У деяких галузях медицини приватні клініки стійко тримають пріоритет щодо державних. Все частіше пацієнти довіряють їм своє здоров’я і ось чому:

  • Швидке та якісне обслуговування та обстеження;
  • Попередній запис і відсутність черг;
  • Поважне ставлення до пацієнта чи стаціонарного хворого;
  • Широкий спектр послуг та комплексний підхід;
  • Чисті та просторі приміщення.

Персонал та лікарі приватної клініки знають, що перш за все потрібно налагодити контакт з пацієнтом, викликати довіру до лікування та віру у одужання, допомогти людині знайти сили боротися з недугою. Приватна медична клініка – це завжди приємне враження завдяки затишній атмосфері, чистоті приміщень, уважності та чуйності працівників.

Кожен пацієнт знаходить свою клініку, а клініка – свого пацієнта. Так у приватному медцентрі «Діамед» у місті Ужгород, завжди є відвідувачі, отже, їй довіряють. В основу роботи закладу покладено покращення якості медичної допомоги, що надається приватними медичними організаціями та підвищення довіри суспільства до недержавної медицини.

Яку клініку обрати?

У приватній клініці «Діамед» працюють найкращі фахівці України, і безумовно тут найсучасніше обладнання, без якого в медицині – неможливо. Чемний прийом пацієнта в реєстратурі, добросердне ставлення медичного персоналу та гарні умови перебування — все це відповідає високому стандарту приватної медицини.

Проходити обстеження та лікування в платному медичному закладі «Діамед» – це найкращий спосіб якісно подбати про здоров’я свого організму. Клініка готова запропонувати Вам широкий спектр якісних медичних послуг, консультації висококваліфікованих спеціалістів, найсучасніше обладнання. Звертайтеся! Тут Вам неодмінно допоможуть.

05.07.2022