+38 (095) 100 00 43

Пн-Пт з 8:30 до 19:00, Сб до 15:00

Про медичний центр «Діамед»

Медичний центр «Діамед»

Медичний центр «Діамед» – це сучасний багатопрофільний медичний заклад, який надає широкий спектр послуг з діагностики, лікування та профілактики різноманітних захворювань.

Основні завдання клініки – надання медичних послуг високої якості в комфортних умовах центру; поліпшення якості життя пацієнтів з хронічними захворюваннями, які погано піддаються лікуванню; забезпечення комплексного лікування та індивідуального підходу до кожного пацієнта.

Медичний центр постійно запроваджує нові, сучасні діагностичні методики лікування та розширює матеріально-технічну базу. А лікарі «Діамеду» підвищують свій професійний рівень; розвивають нові напрями, що дозволяють провести повноцінне обстеження та призначити необхідну терапію

Види діяльності

Окрім повноцінного спектра діагностичних послуг, приватна клініка «Діамед» надає допомогу лікарів широкого профілю та вузьких спеціальностей, що охоплюють близько 20 медичних напрямків. Персонал відібраний дуже скрупульозно та відповідально, фахівці центру всебічно розвинені з хорошим досвідом роботи.

Медична діагностика відбувається на найвищому рівні, відповідно до найактуальніших вітчизняних та світових тенденцій. Лабораторні та клінічні дослідження проводяться у власній клініко-біохімічній лабораторії. Діамед експрес пропонує наступні медичні послуги:

  • ультразвукова діагностика;
  • ендоскопічні дослідження;
  • функціональна діагностика;
  • рентгенологічні дослідження.

Автоматизована медична лабораторія дозволяє швидко та якісно виконувати рутинні та термінові дослідження: біохімічні, гематологічні, цитологічні, імунологічні, загально-клінічні. А правильність та достовірність отриманих результатів гарантовані.

Якщо Вас турбують симптоми якогось захворювання або просто бажаєте пройти профілактичну діагностику? Фахівці центру «»Діамед» обов’язково допоможуть! Медична допомога клініки надається на найвищому рівні!

Причини обрати «Діамед»

Окрім професійної лабораторії, до складу медзакладу входять багатопрофільна поліклініка та стаціонарне відділення. До переваг кліники можна віднести наступні:

  1. Широкий спектр послуг надається в одному місці;
  2. Великий досвід роботи лікарів та довіра пацієнтів;
  3. Європейський рівень обслуговування та демократичні ціни;
  4. Сучасна матеріально-технічна база та нове обладнання;
  5. Супровід пацієнтів на всіх етапах лікування;
  6. Зручне обслуговування: працюємо без черг і тільки за попереднім записом.

Спеціалісти клініки все допомогли тисячам пацієнтів, які пройшли лікування в центрі, і надалі будуть прагнути повернути Вам втрачене здоров’я! Звертайтеся до нас і ми обов’язково допоможемо!

29.07.2022