+38 (095) 100 00 43

Пн-Пт з 8:30 до 19:00, Сб до 15:00

Переваги приватної медицини

Медцентр

Проблеми державної медицини відомі майже усім, це і довгі черги, і неякісне обслуговування, а також відсутність лікувальних препаратів, комфортних стаціонарів та діагностичного обладнання… Тому все частіше пацієнти обирають лікування у приватних клініках. В багатьох випадках вчасне професійне обстеження, проведене із застосуванням сучасних технологій, може зберегти здоров’я або навіть урятувати життя пацієнта, адже захворювання буде виявлено на ранній стадії.

Медичний центр «Діамед» у місті Ужгород заснований у 2016 році. Клініка постійно розширюється, впроваджуючи нові напрямки та розвивається, відповідаючи на потреби пацієнтів. Тому у всіх напрямках, починаючи від адміністраторів і закінчуючи керівним складом, працюють лише професіонали.

Здоров’я пацієнтів – пріоритет центру «Діамед». На прийомі у будь-якого лікаря клініки Ви отримаєте вичерпну консультацію, а також схему ефективного лікування та направлення на додаткові обстеження, якщо це необхідно. Медцентр має максимально комфортні умови та високий рівень обслуговування.

Приватна клініка у місті Ужгород «Діамед» – це:

  • Швидка та точна професійна діагностика;
  • Можливість вибору лікарів;
  • Клієнтоорієнтований сервіс;
  • Анонімність та делікатність;
  • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • Якісна схема лікування;
  • Гарантований результат вирішення Вашої проблеми.

Також однією з головних переваг клініки «Діамед» є наявність сучасного медичного обладнання, яке дозволяє провести усі важливі в одному місці.

Приватний діагностичний центр дозволить пацієнтові відчути себе важливим елементом налагодженої медичної системи. Тут немає потреби самостійно приймати рішення, куди піти й до кого звернутися завтра. Після проходження обстеження лікар детально розпише весь план лікування та необхідних процедур. Приходьте та переконайтеся в якості наших послуг!

21.07.2022