+38 (095) 100 00 43

Пн-Пт з 8:30 до 18:00, Сб до 14:00

Онлайн конференція «Фармакорезистентна епілепсія: вирок чи потреба зміни тактики лікування?»

Записи лікаря

23 жовтня 2020 року в онлайн форматі було проведено вебінар присвячений проблемі лікування фармакорезистентної епілепсії. Участь у заході прийняли закарпатські, столичні та американські лікарі. Вебінар відбувся за підтримки фармацевтичної компанії Acino та медичного центру «Діамед» у місті Ужгород.

Програма заходу включала виступи короткі, але змістовні виступи на теми, які стосуються умовам необхідним для проведення ефективного лікування захворювання, семіотики скроневої епілепсії, нейровізуалізації при епілепсії (особливостей проведення МРТ), позитрон-емісійної томографії та її використання для прехірургічного обстеження. Лікарі обмінялися досвідом та обговорили нагальні питання сучасного лікування фармакорезистентної епілепсії. Доповіді були інформативні, цікаві та корисні з практичної точки зору.

Приватна клініка у місті Ужгород «Діамед» проводить високотехнологічне хірургічне лікування фармакорезистентної епілепсії, метою якого є звільнення від нападів та нормалізація якості життя пацієнта. При фармакорезистентних формах епілепсії хірургія дає пацієнту шанс на повне лікування або значне зменшення частоти нападів.

На даний час існує багато способів хірургічного лікування епілепсії. Вибір конкретного способу залежить від форми захворювання. В медичному центрі «Діамед» допоможуть вилікуватися кожному. За детальною інформацією звертайтеся за телефоном +380951000043.

Дивитися відео

27.10.2020