+38 (095) 100 00 43

Пн-Пт з 8:30 до 18:00, Сб до 14:00

Лабораторні дослідження в медцентрі «Діамед»

Дівчина у лікаря на прийомі

Медичний центр «Діамед» у місті Ужгород має власну сучасну лабораторію та пропонує широкий спектр лабораторних обстежень. Висококваліфікований персонал та вдосконалені лабораторні технології забезпечують високу якість діагностики та гарантують точні й швидкі результати.

Аналізи – це інформація, без якої визначити хворобу, а також оцінити динаміку та ефективність лікувальної терапії неможливо. І навіть здоровій людині необхідно періодично перевіряти кров та проводити інші обстеження, щоб своєчасно виявити приховані інфекції та патології.

Тим, хто пильно стежить за своїм здоров’ям, необхідно проходити щорічне обстеження. У тому числі й здавати аналізи, кожен із яких призначений для визначення конкретних проблем. До обов’язкових щорічних досліджень належать:

  • Аналіз крові. Дозволяє оцінити загальний стан організму, а саме вміст кисню в крові, ризики анемії та тромбозу, наявність запальних процесів;
  • Аналіз сечі. Необхідний для перевірки роботи нирок та сечовивідних шляхів;
  • Біохімія крові. Надає докладну інформацію про роботу всіх органів та систем організму людини;
  • Глікований гемоглобін. Необхідний для діагностики роботи підшлункової залози та ризику розвитку цукрового діабету. Визначає патологію на ранній стадії;
  • Ліпідограма. Визначає рівень холестерину. Потрібна для діагностики та запобігання судинним захворюванням.

Провести ці та інші аналізи можна у приватній клініці у місті Ужгород «Діамед». Ми гарантуємо складання комфортного графіка з проходженням обстежень у зручний для Вас час. За потреби ми виконаємо термінові аналізи (cito). На проведення таких досліджень знадобиться мінімум часу, вже за кілька годин Ви отримаєте відповіді. За результатами аналізів в клініці можна отримати консультацію лікаря-спеціаліста з призначенням подальшого лікування.

07.04.2019