+38 (095) 100 00 43

Пн-Пт з 8:30 до 18:00, Сб до 14:00

Косметологія та пластична хірургія в Ужгороді

Пластичний хірург

У популярному осередку сучасної медицини в Ужгороді – медичному центрі«Діамед» – днями, 3 листопада, знову обмінювалися досвідом. Нещодавно закарпатські неврологи і нейрохірурги ділилися специфікою роботи з пацієнтами, цього разу на круглому столі особливості професії обговорювали косметологи та пластичні хірурги.

Медикам-гостям керівництво «Діамеду» провело екскурсію закладом, тож усі мали нагоду оцінити сучасні технічні можливості центру.

«Медичний центр працює майже півтора року. На сьогодні це цілісний комплекс – від власної лабораторії до стаціонару. Обстежуємо будь-якого пацієнта: починаючи від аналізу крові, швидких тестів на гепатит, сифіліс – закінчуючи ультразвуком, найсучаснішим МРТ-апаратом в Закарпатській області. Маємо всіх фахівців: від дерматолога – до нейрохірурга. Працюють тут також дитячий та дорослий анестезіологи”, – повідомив хірург Юрій Переста.

Віднедавна в «Діамеді» з’явилася європейська б’юті-новинка: уперше в Ужгороді на базі цього медичного центру з’явився осередок пластичної хірургії та косметології. Тут клієнтам пропонують широкий спектр послуг: від вибору правильного догляду – до різноманітних можливостей пластичної хірургії.
На зустрічі з колегами кандидат медичних наук, пластичний естетичний та реконструктивний хірург Євген Симулик розповів:

«У пластичній хірургії недостатньо просто прооперувати пацієнта, він має перебувати під ретельним наглядом. Побачивши умови медичного центру «Діамед», я зрозумів, що тут можна ефективно та безпечно робити операції і, відповідно, досягати позитивних результатів. Протягом цього року ми успішно прооперували тут понад два десятки пацієнтів». Результати проведеної роботи спеціаліст показав присутнім на слайдах презентації”.

«Багато хто думає, що пластична хірургія – це тільки корекція вікових змін, маммопластика чи фейсліфтинг… Та насправді це набагато фундаментальніша наука. Пластична хірургія включає реконструктивну і естетичну (косметичну)», – додав Євген Симулик. За словами лікаря, основним завданням пластичної хірургії є зміна зовнішності з естетичних, емоційних і психологічних міркувань пацієнтів, а в окремих випадках й повернення людини до нормального життя внаслідок реконструктивних операцій після важких травм чи наслідків лікування (наприклад онкологічних захворювань). Тож результати проведених операцій показав колегам на слайдах презентації.

Євген Симулик назвав і найпоширеніші побажання пацієнтів, які звертаються до пластичного хірурга. Серед них: ринопластика (пластика носу), септопластика (виправлення носової перегородки), блефаропластика (пластика повік), а також підтяжка молочної залози, збільшуюча маммопластика, підтяжка стегон, ліпосакція, ліпофілінг, кореляція гінекомастії (в чоловіків) тощо.

Другою частиною круглого столу була власне косметологія. Професійний догляд у до- та післяопераційний період, особливості ведення пацієнтів після естетичних пластичних операцій та робота в тандемі з пластичним хірургом – основна тема доповіді лікаря-косметолога Наталії Чехар.

«Бувають випадки, коли після проведення блефаропластики, першочергове завдання якої полягає в видаленні гриж чи надлишків шкіри повік, мімічні зморшки навколо очей все ще турбують пацієнта. Правильно вибрана тактика з урахуванням можливих зміщень анатомічних орієнтирів після проведеного оперативного втручання є запорукою задовільного результату для пацієнта та косметолога», – розповіла фахівець.

Також зазначила, що ін’єкційна контурна пластика та ботулінотерапія обличчя мають свої переваги над оперативним втручанням. Наталія Чехар наголосила: «Це і малотравматичність процедури, і відсутність потреби в загальній анестезії та періоді реабілітації. Такий метод є більш доцільним для пацієнтів середнього віку чи невеликому об’ємі втручань. Усе вирішується на індивідуальній консультації – надати перевагу пластичній хірургії чи косметології. Фахівці медичного центру «Діамед» допоможуть вам зорієнтуватися в основних напрямках естетичної медицини та підібрати методи корекції, результат яких задовільнить вас максимально».

Під час зустрічі дискутували медики на тему ботулінотерапії до, після чи замість блефаропластики. Приклади косметолог показала на слайдах.

Обговорили конкретні випадки й труднощі у роботі. Спеціалісти наголосили, що сьогодні клінічна косметологія без обстеження суміжних фахівців не може існувати. Тому в «Діамеді» розроблені спеціальні пакети послуг для повного обстеження косметологічного пацієнта.

Колектив медичного центру «Діамед» вкотре довів свою відкритість та готовність допомагати колегам з інших закладів. Тож такі круглі столи керівництво центру планує зробити регулярними.

09.11.2017