+38 (095) 100 00 43

Пн-Пт з 8:30 до 19:00, Сб до 15:00

Європейський досвід видалення аденоїдів вперше був використаний для оперування шестирічної ужгородки

Хірург-ЛОР

Лікарі медичного центру «Діамед» та Мукачівської дитячої обласної лікарні разом з колегами зі Словаччини організували спільну співпрацю. Результатом її стала перша на Закарпатті операція із видалення аденоїдів у шестирічної Соломійки з міста Ужгород, проведена із використанням сучасної медичної апаратури.

Великий розмір аденоїдів та збільшені піднебінні мигдалики не давали маленькій шестирічній дівчинці нормально дихати та чути. Але, на щастя, мама вчасно побачила проблеми й звернулася до компетентних лікарів. За словами батьків, медцентр «Діамед» у місті Ужгород їм порадили друзі, тому вони повністю довірилися лікарям і були впевнені у високій якості послуг. А те, що операція буде проводитися за допомогою найкращого електрохірургічного маніпулятора – радіочастотного аблятора додало впевненості в її безпеці. У Європі цей метод використовується давно, оскільки при таких оперативних утручаннях відсутні кровотечі, рубці та гарантована швидка реабілітація. На Закарпатті ж операції за цією технологією проводить лише єдина приватна клініка у місті Ужгород «Діамед».

Так, лише у Словаччині оперативні втручання з використанням радіочастотного аблятора проводяться більш ніж 15 років. Тому лікарі цієї країни приїхали до своїх ужгородських колег поділитися досвідом та взяти участь в операційних заходах.

За словами фахівців, на сьогодні діток із таким діагнозом, як у Соломії чимало. І додають, що організм не має нічого зайвого! Але якщо тканини не виконують свої функції та створюють проблеми, необхідно негайно діяти. Через те оперативне видалення аденоїдів та мигдаликів – найчастіша маніпуляція в дитячій ЛОР-практиці.

Нині на спеціалістів чекає ще багато операцій за цією новою методикою, і не тільки для діток. Це говорить про те, що медичний центр розширює свої діагностико-лікувальні можливості та дозволяє пацієнтам отримувати високоякісні послуги.

Щоб записатися на консультацію найкращого хірурга-ЛОРа зі Східної Європи та отримати будь-які послуги у медичній клініці високого рівня, звертайтеся до центру «Діамед»!

27.06.2018