+38 (095) 100 00 43

Пн-Пт з 8:30 до 18:00, Сб до 14:00

Медичний центр Діамед розширює свої можливості

Кардіограма

Медичний центр «Діамед» це багатопрофільний медичний центр в Ужгороді з широким спектром послуг, у якій можна отримати допомогу більш ніж з 20 медичних спеціальностей.

Медичний центр володіє широким спектром діагностичних можливостей. Це лабораторні та клінічні дослідження у власній лабораторії, ультразвукова діагностика будь-якої складності, всі види ендоскопічних досліджень, функціональна діагностика, повний спектр рентгенологічних досліджень, магнітно-резонансна томографія та інші.

«Вчасне виявлення хвороби є запорукою її успішного лікування. Наші найкращі спеціалісти та сучасні технології, впроваджені у медичному центрі , завжди на сторожі Вашого здоров’я», – завідувач діагностичного відділення Владислава Агій.

У нашій поліклініці Ви можете отримати консультацію лікаря будь-якої спеціальності – від гінеколога до нейрохірурга. Лікування пацієнтів здійснюється з використанням високоякісного сучасного обладнання.

У стаціонарі центру розміщені одно-, двомісні комфортабельні палати, у тому числі і реанімаційні.

«Ми пропонуємо нашим клієнтам найкращі умови лікування та вигідні ціни. Саме тому кількість наших пацієнтів постійно зростає – у минулому році центр надав понад 18 тисяч медичних послуг! Завітайте до нас і переконайтеся, що ДІАМЕД це медичний заклад європейського рівня», – головний лікар Соня Гнетило.

В двох операційних залах медичного центру DIAMED проводиться широкий спектр оперативних втручань за такими напрямками: хірургія, ортопедія та травматологія, гінекологія, урологія, ангіографія та судинна хірургія, нейрохірургія та пластична хірургія.

23.04.2018