+38 (095) 100 00 43

Пн-Пт з 8:30 до 18:00, Сб до 14:00

Благодійний проект «Право на красу»

Хірург

Медичний Центр Діамед започатковує благодійний проект під назвою “Право на красу”. Його мета – допомогти людям з вродженими та набутими вадами зовнішності. Завдяки надсучасному медичному обладнанню та наявності кваліфікованих фахівців Медичний центр Діамед в змозі забезпечити пацієнтам весь спектр послуг пластичної реконструктивної хірургії, починаючи від консультацій, діагностики, хірургічного втручання та закінчуючи реабілітаційним періодом.

Вже більше року Медичний Центр Діамед надає послуги з пластичної реконструктивної хірургії та косметології. Він включає в себе естетичний напрямок корекції зовнішності, а також пластичної реконструктивної хірургії, мета якої зокрема покращення функцій пошкодженого органу. Мова про вроджені або ж набуті вади зовнішності, які часто призводять до важкого психоемоційного стану людини.

Враховуючи вищезгадані обставини, Медичний центр Діамед розпочинає благодійний проект під назвою “Право на красу”. Для таких пацієнтів акція проводитиметься безкоштовно, Медичний центр бере на себе повне матеріальне забезпечення починаючи від консультацій та закінчуючи реабілітаційним періодом. Стати учасником проекту можуть люди з відповідними медичними показами до пластичної реконструктивної хірургії, віком від 18 років.

Благодійний проект Медичний центр Діамед проводитиме з пластичним хірургом, кандидатом медичних наук Євгеном Симуликом. Останній наразі працює в Національному інституті хірургії та трансплантології ім. Олександра Шалімова, й останній рік активно співпрацює з Медичним центром. Кожного місяця за його участі в медичному центрі проводяться хірургічні втручання з пластичної реконструктивної хірургії.

Впродовж двох наступних місяців Медичний Центр Діамед прийматиме заявки на участь у благодійному проекті. Після цього, разом із пластичним хірургом, будуть відібрані декілька кандидатів, які в подальшому пройдуть в медичному центрі весь спектр послуг пластичної реконструктивної хірургії, починаючи від консультацій, діагностики, хірургічного втручання та закінчуючи реабілітаційним періодом.

23.07.2018