Телефон для довідок: 095-10000-43

Наша Адреса:

вул. Швабська 43, м. Ужгород, Україна

Програма «Щоденник здоров’я» з Владиславою Агій

Програма «Щоденник здоров’я» У гостях кандидатка медичних наук, лікарка-рентгенологиня Владислава Агій Спілкувалися про актуальність проблеми раку грудної залози та сучасні методи його діагностики. Більше про скринінгове дослідження раку грудної залози, ультразвукову еластографію та МРТ грудних залоз– дивіться далі у випуску.

Read more Програма «Щоденник здоров’я» з Владиславою Агій

Програма «Щоденник здоров’я» з Михайлом Ігнатом

Програма «Щоденник здоров’я» У гостях лікар-онколог, онкохірург Михайло Ігнат Спілкувалися про сучасні методи лікування раку грудної залози. Більше про види раку грудної залози, особливості їх лікування та тривалість- дивіться далі у випуску.    

Read more Програма «Щоденник здоров’я» з Михайлом Ігнатом

Науково-практична конференція з міжнародною участю «Школа епілепсії.

Діагностика та лікування структурних форм епілепсії» – 10-11 вересня. Реєстрація та подробиці за посиланням  https://cutt.ly/PWIXP1G

Read more Науково-практична конференція з міжнародною участю «Школа епілепсії.

Автоматичний імуноферментний аналізатор

Автоматичний імуноферментний аналізатор придбали для потреб лабораторії медичного центру Діамед в Ужгороді. Цей сучасний прилад австрійського виробництва дозволить швидко і якісно здійснювати дослідження крові без втручання людини.

Read more Автоматичний імуноферментний аналізатор

Доброякісне пароксизмальне позиційне головокружіння – на прийомі у лікаря-невролога

  Головокружіння – це симптом, при якому пацієнт відмічає відчуття руху власного тіла у просторі чи руху предметів довкола нього, відчуття нестійкості, як правило  із втратою рівноваги. Згідно даних ряду науковців,  головокружіння відмічають 30-40% пацієнтів у віці 60-65 років. Проте епізодично головокружіння зустрічається і у пацієнтів молодшого віку. Головокружіння є причиною різних захворювань,  як неврологічних …

Read more Доброякісне пароксизмальне позиційне головокружіння – на прийомі у лікаря-невролога