Телефон для довідок: 095-10000-43

Наша Адреса:

вул. Швабська 43, м. Ужгород, Україна

В ужгородському медичному центрі «Діамед» презентували кабінет мультиспіральної комп’ютерної томографіїВ Ужгородському медичному центрі Закарпаття відбулося офіційне відкриття та презентація кабінету мультиспіральної комп’ютерної томографії, де встановлено найсучасніший МСКТ в Закарпатті марки SiemensSOMATOMgo. Up (2019 рік випуску). Слід зазначити, КТ – один з найефективніших методів сучасної діагностики, що дає змогу лікареві побачити максимально правдиву картину стану організму пацієнта буквально за лічені секунди.

В Ужгороді офіційно презентували кабінетмультиспіральної комп’ютерної томографії, де встановлено найсучасніший МСКТ в Закарпатті. Урочисте відкриття діагностичного кабінету відбулось в провідному медичному центрі області «Діамед».

Працівники медичного центру«Діамед» кажуть, КТ – один з найефективніших методів сучасної діагностики, що дає змогу лікареві побачити максимально правдиву картину стану організму пацієнта буквально за лічені секунди.

За словами медиків, комп’ютерний томограф фірми SiemensSOMATOMgo. Up 2019 року випуску дозволяє розширити клінічні можливості і впровадити складні дослідження в рутинну діагностичну практику. Апарат дає можливість дізнатися про стан опорно-рухового апарату хворого, його судин, кори головного мозку та будь-якого іншого органу тіла, не виходячи за межі кабінету.

Медики кажуть, наразі професіоналізм медичного персоналу та високоякісне устаткування медичного центру «Діамед» дозволяє найкращим чином дбати про найцінніше – людське здоров’я. Однак на досягнутому зупинятися не збираються й обіцяють й надалі удосконалюватися, щоб надання медичних послуг на Закарпатті нічим не поступалося провідним європейським медичним лікарням.

Leave a Comment

(0 Comments)

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.