Телефон для довідок: 095-10000-43

Наша Адреса:

вул. Швабська 43, м. Ужгород, Україна

Лапароскопічні операції в Ужгороді: як медики обмінюються досвідом

Медицина не стоїть на місці: з‘являються нові препарати, обладнання, методики лікування. Тож важливо, що фахівці постійно враховують це у роботі з пацієнтами. Зокрема, сучасна ужгородська медичний центр «Діамед» дбає і про вдосконалення персоналу. Фахівці закладу діляться досвідом, а також переймають його в інших.

Днями тут провели кілька операцій, які виконав хірург з Одеси – Ігор Нігуца, кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, акушер-гінеколог, директор одеського медичного центру Esperanto Med.

Ми поспілкувалися з фахівцем, який уже неодноразово практикував виїзні операції. Так, медик уже допоміг чималій кількості пацієнтів у Вінниці, Миколаєві, Мукачеві, а віднедавна – й в Ужгороді.

«Це не перша наша зустріч із «Діамедом». Ми почали свою співпрацю в грудні минулого року. Перше, що зробили разом, то організували виїзд лікарів цього ужгородського  медичного центру до нас, в Одесу. Потім почали оперативні втручання з гінекології в медичному центрі «Діамед», – каже лікар.

Про операції, які лікар з Одеси днями провів в Ужгороді, ми і розпитали фахівця. Пояснює:

«Одна з них – це операція з видалення кісти яєчника. Її неможливо вилікувати інакше – тільки оперативним втручанням. Завдяки лапароскопії пацієнтка через кілька годин уже зможе гуляти палатою. І якщо анестезіологи будуть не проти, то ввечері або зранку наступного дня йтиме додому і повернеться до звичного життя, а через два тижні взагалі забуде про операцію. Інше оперативне втручання – не органозберігаюче. Множинна міома матки – доброякісна пухлина – патологія, що досить часто зустрічається у жінок після 45 років. Пацієнтка наполягла на такому рішенні через страх рецидиву, тобто бажає більше не зустрічатися з цією патологією». 

Лікар ділиться враженнями від ужгородського медичного центру: «Діамед» – середнього розміру медичний центр, з гарним обладнанням, логістикою, усім можливим переліком послуг. Зокрема, у хірургії тут є замкнений цикл виконання робіт. Пацієнти можуть повністю тут обстежитись, отримати якісну хірургічну допомогу, пройти реабілітацію. Тут є ліжка, палати, кваліфікований персонал – гнучкий, який хоче навчатися, що дуже важливо».

Ігор Нігуца каже, що також перейняв певний досвід від ужгородських колег: «Для своєї клініки я також взяв деякі моменти на замітку і постараюся їх втілити в життя. Ми почерпнули тут багато знань щодо акредитації, сертифікатії, що відкриває можливості страхової медицини, певних профоглядів. Також нам подобається логістика медичного центру, розташування. Бачу, як добре мати той замкнений цикл, досить серйозно замислюємося про розширення діагностичних можливості нашої клініки. Тож вдячні за цей досвід «Дімеду».

За словами лікаря, нове покоління обладнання зараз є на тестуванні в «Діамеді», тож уже найближчим часом вого буде допомагати жінкам Ужгорода, зокрема і в репродуктивному плані.

«Я б хотів сказати жінкам Закарпаття: ви маєте знати, що в 99% гінекологічної патології сьогодні має оперуватися лапароскопічним методом. Лапароскопія – не тільки високі технології, але й зниження післяопераційного ліжкодня, швидка реабілітація,зменшення затрат на післяопераційний період, швидке повернення до сім’ї та роботи. Крім того, великого післяопераційного розрізу можна уникнути, бо в таких операціях все вирішується завдяки невеликим проколам», – пояснює Ігор Нігуца.

Лікар наголошує: ви маєте право на якісну допомогу.