Телефон для довідок: 095-10000-43

Наша Адреса:

вул. Швабська 43, м. Ужгород, Україна

Подбайте про себе: Важлива акція для жінок

Рак молочної залози невпинно прогресує серед представниць жіночої статі. На це впливає погана екологія, зловживання шкідливими звичками, а також генетичний фактор. Основним способом боротьби із цим видом раку є своєчасне обстеження грудей та адекватне лікування.

Статистика невблаганна – щогодини від онкологічних захворювань молочних залоз помирає одна українка. Щорічно в нашій країні реєструють понад 16,5 тисяч випадків цього захворювання, і на жаль, майже половина з них закінчується смертельно. Головна причина такої високої смертності – пізнє виявлення та невчасне звернення до лікаря.

Одним з сучасних методів виявлення захворювань молочної залози є магнітно-резонансна томографія (МРТ). МРТ молочних залоз — неінвазивний, безболісний і безпечний вид дослідження, що дозволяє з високою точністю провести діагностику стану обстеженої області, виявити найменші зміни в тканинах на ранніх термінах, оцінити ефективність поточної терапії.

За допомогою методики своєчасно діагностуються патологічні осередки, диференціюються доброякісні та злоякісні новоутворення, оцінюється їх розмір і локалізація. Дослідження молочної залози дозволяє не тільки виявити пухлинні новоутворення, а й визначити їх природу, оцінити ступінь поширення, встановити ефективність проведеного лікування.

Враховуючи статистику по області та в країні, а також з метою профілактики та боротьби із раком молочної залози, ужгородський медичний центр «Діамед» запускає чергову акцію для жінок. З 1 лютого вартість обстеження грудей методом МРТ знижується на 40%.

Рак грудей найкраще піддається лікуванню на початкових стадіях. Так, на першiй стадiї показник 5-рiчного виживання становить 95 вiдсоткiв, на другiй — 70 вiдсоткiв, на третiй — 40 вiдсоткiв, i на четвертiй — менше 10. Саме тому настільки важливою є профілактика і своєчасне обстеження.