Телефон для довідок: 095-10000-43

Наша Адреса:

вул. Швабська 43, м. Ужгород, Україна

Попередити та запобігти

У розвинених країнах проблему «людського» фактору на виробництві вирішують за допомогою професійного психофізіологічного відбору, кінцевим результатом якого є висновок психофізіологічної експертизи.

Попередити та запобігти: в ужгородській клініці запровадили життєво важливе обстеженняДалеко не кожна людина здатна моментально включитись до діяльності, організовано та цілеспрямовано діяти в небезпечних умовах при дефіциті часу та без чіткого алгоритму дій. Якщо ще додати високий рівень матеріальної та моральної відповідальності, стає зрозумілим, чому в «критичних» професіях здатні працювати не всі, хто отримав відповідну кваліфікацію та освіту.

Економічно невигідно та навіть небезпечно допускати до роботи осіб, які за своїми психофізіологічним особливостями не можуть задовільно її виконувати. Не та людина не на своєму місці помилковими діями може викликати навіть техногенні аварії або екологічні катастрофи. Для забезпечення більш високого рівня безпеки та економічної діяльності і проводиться психофізіологічна експертиза для виявлення непридатних осіб. В Україні ефективно використовуються ці заходи в енергетиці, на залізничному транспорті, автотранспорті, силових структурах, авіації тощо.

Відтепер провести психофізіологічну експертизу для працівників, яку виконують роботу підвищеної небезпеки та потребують професійного добору можна і в Ужгороді, зокрема в медичному центрі «Діамед».

Попередити та запобігти: в ужгородській клініці запровадили життєво важливе обстеження

«У нас дуже вигідні умови, адже вартість обстеження залежить від кількості осіб. Ми надаємо знижки до 10% та можемо виконати роботу у виїзній формі Також працівники безкоштовно отримують тренінги з відновлення професійно важливих якостей та консультації і рекомендації від лікаря», – зазначає головний лікар медичного центру Соня Степанівна Гнетило.

Використання психофізіологічної експертизи скоротить відсів непридатних осіб до 5-8%, призведе до зниження аварійності через помилки персоналу на 40-70% та підвищить надійність роботи систем управління на 10-25%. Керівник підприємства отримає реальну картину профпридатності кожного свого працівника, який має допуск до робіт підвищеної небезпеки.Попередити та запобігти: в ужгородській клініці запровадили життєво важливе обстеження