Телефон для довідок: 095-10000-43

Наша Адреса:

вул. Швабська 43, м. Ужгород, Україна

«Діамед» – платформа для обміну досвідом

Днями, 25 жовтня, в обласному центрі Закарпаття на базі медичного центру «Діамед» відбувся круглий стіл за темами «МРТ в неврології» та «Хронічний біль: місце нейрохірурга».

Ужгородські неврологи і нейрохірурги (серед яких спеціалісти неврологічного напрямку обласної клінічної лікарні, обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології, центральної міської клінічної та районної лікарень) ділилися досвідом роботи з пацієнтами, обговорювали медикаментозні та новинки-обладнання. Актуальні питання висвітлили доповідачі – працівники медичного центру «Діамед» лікар-нейрохірург, кандидат медичних наук Юрій Чомоляк та завідувач діагностичного відділення Владислава Агій.
«Діамед» – платформа для обміну досвідом: неврологи і нейрохірурги Ужгорода обговорили актуальні проблеми (ФОТО)

У першій частині заходу розглянули фізіологію болю (ноціцептивного, нейропатичного та психогенного), найчастіші причини (травми, хірургічні втручання, пошкодження нерва, інфекції тощо). Говорили й про патогенез, стимуляцію спинного мозку, нервові блокади, морфінові інтратекальні помпи, стеноз хребетного каналу тощо.

Лікар-нейрохірург Юрій Чомоляк розповів про лікування болю: медикаментозне, релаксаційну терапію, фізіотерапію, акупункуру, корекцію способу життя (збільшення часу сну, відмова від тютюнопаління). За словами фахівця, завданням медика є зменшити біль і відновити звичну щоденну діяльність пацієнта.
«Діамед» – платформа для обміну досвідом: неврологи і нейрохірурги Ужгорода обговорили актуальні проблеми (ФОТО)

Другий доповідач – кандидат медичних наук, завідувач діагностичного відділення Владислава Агій – у межах теми «МРТ у неврології» акцентувала увагу присутніх на протоколи сканування, безконтрастні МР-агніографії 3D реконструкції. Також фахівець говорила про протоколи для спинного мозку та хребта на протязі, фокальну кортикальну дисплазію, склероз Гіпокампа, церебральну мікроангіопатію, демієлінізуючі вогнища тощо. Лікар розповіла про особливе обладнання медичного центру «Діамед», яке дає змогу якісно дослідити захворювання.
«Діамед» – платформа для обміну досвідом: неврологи і нейрохірурги Ужгорода обговорили актуальні проблеми (ФОТО)

«Загалом такі круглі столи, на мій погляд, – це найбільш дієвий спосіб донесення інформації, а також обміну досвідом. Тому сподіваюся, за допомогою центру «Діамед» ми ці заходи зробимо регулярними і будемо обговорювати всі актуальні проблеми неврології та нейрохірургії саме в такому форматі», – ділиться Юрій Чомоляк, ініціатор заходу.

Присутні жваво обговорювали професійні особливості, зокрема й проблеми, з якими стикаються щоденно, ділилися досвідом. А ще підтвердили, що в «Діамеді» компактно сконцентроване високотехнологічне обладнання, що дозволяє лікувати пацієнтів із максимальним ефектом. «У Закарпатській області немає подібного приватного медичного закладу з таким набором передових технологій», – підтвердили лікарі.

Уже під час наступної зустрічі в «Діамеді», як анонсував Юрій Чомоляк, фахівці обговорять вертеброгенні больові синдроми.