Телефон для довідок: 095-10000-43

Наша Адреса:

вул. Швабська 43, м. Ужгород, Україна

Наші лікарі здійснили унікальну операцію на хребті

Світова медицина не стоїть на місці: з’являються нові технології обстеження, методи профілактики та лікування. Саме тому медичний центр «Діамед», що розташований в Ужгороді на вулиці Швабській, 43, дає змогу пацієнтам за досвідом провідних європейських медичних клінік перевірити та покращити стан свого здоров’я. 

Професіоналізм медичного персоналу та високоякісне устаткування дозволяє подбати про найцінніше. Медичний центр «Діамед» забезпечує широкий спектр послуг та діагностичних можливостей, тут працюють фахівці з понад двох десятків медичних спеціальностей.

Серед провідних напрямів діяльності й проведення оперативних втручань у галузі нейрохірургії: мікроендоскопічна дискектомія (MED), медіальна фасетектомія, краніопластика, вентрикуло-перитонеальне шунтування, видалення краніальних/спінальних імплантів, видалення оболонкової гематоми головного мозку, видалення атеоми волосистої частини голови.

Лікарі медичного центру «Діамед» вперше на Закарпатті здійснили унікальну операцію на хребті (ФОТО, ВІДЕО)10 липня цього року у медичній сфері Закарпаття відбулася знакова подія – лікарі медичного центру «Діамед» здійснили оперативне втручання унікальним методом (мікроендоскопічна дискектомія (MED) за допомогою операційного мікроскопа, мікрохірургічних інструментів та ендоскопічної техніки. Поперекова грижа турбувала мукачівку вже не перший рік. Медикаментозне лікування, народні методи, навіть п’явки не принесли очікуваного полегшення.

«Пацієнти мають зрозуміти, якщо грижа вже є – то вона нікуди не подінеться. Її не можна вправити масажами або фізіотерапевтичними методами. Краще звернутися до спеціаліста», – розповідає лікар-нейрохірург медичного центру Еліна Муржо. 

Операція у випадку цієї пацієнтки – єдиний метод лікування, переконує лікар-нейрохірург Юрій Чомоляк«Суть втручання полягає у тому, що ми забезпечуємо відеоконтроль та освітлення за допомогою ендоскопічної техніки. Це значно знижує інвазивність втручання і таким чином покращує вихід у післяопераційному періоді».

Операція виконувалася під операційним мікроскопом спеціальними мікрохірургічними інструментами. Подібного роду оперативне втручання на Закарпатті проводилось вперше. Дороге та унікальне обладнання в області має тільки медичний центр«Діамед». Операція тривала понад годину і, як запевнили лікарі, є вдалою – закарпатка швидко одужає.

Лікарі медичного центру «Діамед» вперше на Закарпатті здійснили унікальну операцію на хребті (ФОТО, ВІДЕО)Довідково: хребтова кила – проблема сучасності. Виникає як наслідок фізичних перевантажень або ж навпаки – через сидячий спосіб життя. Основні симптоми: постійний біль у попереку, що посилюється після фізичних навантажень, слабкість в ногах, оніміння пальців ніг. І гарантований метод повноцінного одужання для багатьох – оперативне втручання. При перших симптомах поперекової кили потрібно одразу ж звернутися до спеціалістів.

Про беззаперечні переваги медичного центру «Діамед» розповідає лікар-нейрохірург Юрій Чомоляк: «Умови перебування пацієнтів у нашому медзакладі сміливо можна назвати європейськими. Відразу виділяє те, що в палаті перебуває не більше двох осіб. У чистих приміщеннях є все необхідне, зокрема й індивідуальний санвузол. Тут усе сприяє продуктивному лікуванню та одужанню пацієнтів».

Переконайтеся у високій якості надання послуг, відвідавши медичний центр «Діамед» за адресою м. Ужгород, вулиця Швабська, 43. Додаткова інформація на офіційному сайті центру (посилання), або за телефоном 0507070701, 050100590