Хірургія – один з найскладніших напрямів в сучасній медицині, адже успіх операції значною мірою залежить від знань, досвіду і твердості руки лікаря-хірурга. Саме тому до хірургів завжди пред’являються найвищі вимоги. Проте, хірургічна операція була і залишається тим кроком, на який люди готові піти лише після того, як перепробували всі інші засоби лікування .

У хірургічному відділенні клініки «Діамед» працюють тільки кваліфіковані хірурги зі значним практичним досвідом. Саме вони визначають необхідність операції, показання та протипоказання до неї.

У хірургічному відділенні клініки «Діамед» здійснюється хірургічне лікування хворих за програмами високотехнологічної та спеціалізованої медичної допомоги із захворюваннями органів черевної порожнини та заочеревинного простору, ендокринної системи та новоутвореннями різних органів і систем. Оперативні втручання виконуються з використанням сучасних технологій: відеоендохірургія, електрохірургія, лапароскопічна хірургія.

Виконується весь спектр планових операцій. Перевага віддається малотравматичним втручанням з використанням лапароскопії.

Проводяться лапароскопічне видалення жовчного міхура (холецистектомія), оперативне лікування гриж різних локалізацій (пахові, стегнові, пупкові, білої лінії живота, діафрагмальні грижі, післяопераційні, рецидивні грижі, діастаз прямих м’язів живота), склеротерапія гемороїдальних вузлів.

Операції на щитовидній залозі при дифузному токсичному зобі.

Хірургічне лікування ускладненої виразкової хвороби.

Лапароскопічні операції проводяться на сучасному обладнанні фірми «OLYMPUS» 2015р.в.

Представтесь будь-ласка

Телефон для зв'язку

Коли вам буде зручно

Коментар до запису

Операційна 2

Спеціалісти відділення

Мотринець Василь Юрійович

Лікар - Анестизіолог

Медицина не стоїть на місці: з‘являються нові препарати, обладнання, методики лікування. Тож важливо, що фахівці постійно враховують це у роботі з пацієнтами. Зокрема, сучасна ужгородська медична клініка «Діамед» дбає і про вдосконалення персоналу. Фахівці закладу діляться досвідом, а також переймають його в інших. Днями тут провели кілька операцій, які виконав хірург з Одеси – Ігор…

Непрохідність маткових труб, міома матки, позаматкова вагітність… Усі ці діагнози здаються непростими та лякають жінок, однак у сучасному світі усе це можна легко виправити завдяки лапароскопічній операції.  Основною відмінністю лапароскопії від звичайного хірургічного втручання є те, що вона проводиться через відносно невеликі отвори, у той час як для звичайної хірургічної операції потрібні чималі розрізи. За…

Телефон для довідок:        095-10000-43