Телефон для довідок: 095-10000-43

Наша Адреса:

вул. Швабська 43, м. Ужгород, Україна

Хірургія – один з найскладніших напрямів в сучасній медицині, адже успіх операції значною мірою залежить від знань, досвіду і твердості руки лікаря-хірурга. Саме тому до хірургів завжди пред’являються найвищі вимоги. Проте, хірургічна операція була і залишається тим кроком, на який люди готові піти лише після того, як перепробували всі інші засоби лікування .

У хірургічному відділенні медичного центру«Діамед» працюють тільки кваліфіковані хірурги зі значним практичним досвідом. Саме вони визначають необхідність операції, показання та протипоказання до неї.

У хірургічному відділенні медичного центру «Діамед» здійснюється хірургічне лікування хворих за програмами високотехнологічної та спеціалізованої медичної допомоги із захворюваннями органів черевної порожнини та заочеревинного простору, ендокринної системи та новоутвореннями різних органів і систем. Оперативні втручання виконуються з використанням сучасних технологій: відеоендохірургія, електрохірургія, лапароскопічна хірургія.

Виконується весь спектр планових операцій. Перевага віддається малотравматичним втручанням з використанням лапароскопії.

Проводяться лапароскопічне видалення жовчного міхура (холецистектомія), оперативне лікування гриж різних локалізацій (пахові, стегнові, пупкові, білої лінії живота, діафрагмальні грижі, післяопераційні, рецидивні грижі, діастаз прямих м’язів живота), склеротерапія гемороїдальних вузлів.

Операції на щитовидній залозі при дифузному токсичному зобі.

Хірургічне лікування ускладненої виразкової хвороби.

Лапароскопічні операції проводяться на сучасному обладнанні фірми «OLYMPUS» 2015р.в.

  Представтесь будь-ласка

  Телефон для зв'язку

  Коли вам буде зручно

  Коментар до запису


  Спеціалісти відділення

  Переста Юрій Юрійович

  ЛІКАР - ХІРУРГ
  Доктор медичних наук, Професор, вища категорія, заслужений лікар України.

  Мотринець Василь Юрійович

  ЛІКАР - АНЕСТЕЗІОЛОГ
  Завідувач стаціонарним відділенням, друга категорія

  Степаненко Дмитро Вікторович

  ЛІКАР - АНЕСТЕЗІОЛОГ

  Босова Юлія Степанівна

  ЛІКАР - АНЕСТЕЗІОЛОГ