Телефон для довідок: 095-10000-43

Наша Адреса:

вул. Швабська 43, м. Ужгород, Україна

Допомога надається із застосуванням сучасних високотехнологічних матеріалів – аналогів гіпсових пов’язок,  легких та естетичних. За їх допомогою пацієнти активно користуються травмованою кінцівкою, зберігають працездатність ще до настання повного одужання.

Виконуються усі сучасні найменш травматичні види остеосинтезу переломів кінцівок, у тому числі синтез міні-пластинами кісток кисті та стопи. Це дає змогу виконати внутрішню стабілізацію уламків, зберігаючи кровопостачання фрагментів кістки та м’яких тканин.

Використовуються сучасні фіксатори з біоінертних матеріалів, що забезпечує високий ступінь надійності фіксації перелому й раннє функціонування ушкодженої кінцівки.

Ортопеди-травматологи медичного центру «Діамед»  виконують у плановому порядку найсучасніші операції на обладнанні фірми «Олімпус»:

 • Артроскопію колінного, ліктьового, плечового суглобів(ендоскопічна методика діагностики та хірургічного лікування артриту й артрозу).

Найменш травматичний метод – виконуються не розрізи, а точкові проколи для введення оптики відеокамери та спеціального інструменту. При цьому є змога поставити точний діагноз, ощадно видалити ушкоджені частини менісків, виконати шви менісків, відновити ушкоджені зв’язки суглоба.

Можливе здійснення на хрящі суглоба маніпуляцій, що сприяють уповільненню розвитку артрозу. Після артроскопії є змога в найкоротший термін повернутися до трудової діяльності та активного спорту.

 • Операції на плечовому суглобі та плечіпри таких захворюваннях: гострий та звичний вивих плечового суглоба,  операції при ушкодженні сухожиль ротаторної манжети плеча, операції при ушкодженні сухожилля біцепса плеча.
 • Остеосинтез кісток кінцівок при переломах.
 • Хірургічне лікування неправильно зрощених переломів.
 • Ендопротезування кульшових суглобів.
 • Мініінвазивні втручання на хребті.

  Представтесь будь-ласка

  Телефон для зв'язку

  Коли вам буде зручно

  Коментар до запису


  Спеціалісти відділення

  Свистак Михайло Михайлович

  ЛІКАР - ОРТОПЕД - ТРАВМАТОЛОГ
  Завідувач поліклінічного відділення, друга категорія

  Василинець Михайло Михайлович

  К.М.Н. ЛІКАР - ОРТОПЕД - ТРАВМАТОЛОГ
  Кандидат медичних наук, доцент, вища категорія