Що ж таке «онкологія»?

В сучасному – інформаційному суспільстві варто знати та усвідомлювати основні поняття з багатьох питань, особливо якщо це стосується нашого здоров’я. Ми часто оперуємо певними термінами, до кінця не вникаючи у їх значення. Саме тому певні міфи щодо онкологічних проблем ще більше погіршують розуміння людьми цієї проблеми. Тому, почнемо спочатку.

Онкологічне захворювання – серйозна проблема. Проте пам’ятайте, ця хвороба піддається лікуванню, більше того  – її можна попередити. Страх – не найкращий помічник у лікуванні. Слід знати свого ворога і тих, хто зможе допомогти у боротьбі з ним. За виникнення онкологічного захворювання лікування потрібно проводити лише в спеціалізованій медичній установі. Спроби подолати недугу поза медичними установами з використанням неперевірених методів і засобів призводить до прогресування хвороби та робить неможливим подальше радикальне лікування. Онкодиспансер – основний високоспеціалізований державний медичний заклад третинного рівня, діяльність якого спрямована на діагностику, лікування та попередження виникнення злоякісних новоутворень у населення. Саме цей заклад має у своєму розпорядженні всі потрібні медичні служби та висококваліфікований персонал для боротьби з важким недугом  під назвою «рак».

Основним чинником збереження здоров’я, тривалості життя людини, її фізичної і творчої працездатності є здоровий спосіб життя в самому широкому його тлумаченні. Саме дотримання простих правил може зменшити ймовірність виникнення цього захворювання або успішного лікування.

Представтесь будь-ласка

Телефон для зв'язку

Коли вам буде зручно

Коментар до запису

Спеціалісти відділення

Рак – слово, яке вселяє страх, паніку, безвихідь. Ні вік, ні стать, ні національність не є перешкодою для онкологічних захворювань. За останні 100 років онкопатологія в Україні перемістилася з десятого місця на друге. Зокрема, кількість захворювань четвертої стадії раку на Закарпатті за останні 10 років збільшилася із 17% до майже 24%.  Однак медики заспокоюють: якщо…

Телефон для довідок:        095-10000-43