Телефон для довідок: 095-10000-43

Наша Адреса:

вул. Швабська 43, м. Ужгород, Україна

Що ж таке «онкологія»?

В сучасному – інформаційному суспільстві варто знати та усвідомлювати основні поняття з багатьох питань, особливо якщо це стосується нашого здоров’я. Ми часто оперуємо певними термінами, до кінця не вникаючи у їх значення. Саме тому певні міфи щодо онкологічних проблем ще більше погіршують розуміння людьми цієї проблеми. Тому, почнемо спочатку.

Онкологічне захворювання – серйозна проблема. Проте пам’ятайте, ця хвороба піддається лікуванню, більше того  – її можна попередити. Страх – не найкращий помічник у лікуванні. Слід знати свого ворога і тих, хто зможе допомогти у боротьбі з ним. За виникнення онкологічного захворювання лікування потрібно проводити лише в спеціалізованій медичній установі. Спроби подолати недугу поза медичними установами з використанням неперевірених методів і засобів призводить до прогресування хвороби та робить неможливим подальше радикальне лікування. Онкодиспансер – основний високоспеціалізований державний медичний заклад третинного рівня, діяльність якого спрямована на діагностику, лікування та попередження виникнення злоякісних новоутворень у населення. Саме цей заклад має у своєму розпорядженні всі потрібні медичні служби та висококваліфікований персонал для боротьби з важким недугом  під назвою «рак».

Основним чинником збереження здоров’я, тривалості життя людини, її фізичної і творчої працездатності є здоровий спосіб життя в самому широкому його тлумаченні. Саме дотримання простих правил може зменшити ймовірність виникнення цього захворювання або успішного лікування.

  Представтесь будь-ласка

  Телефон для зв'язку

  Коли вам буде зручно

  Коментар до запису


  Спеціалісти відділення

  Ігнат Володимир Іванович

  ЛІКАР-ОНКОЛОГ
  Заслужений лікар України. Кандидат медичних наук

  Ігнат Михайло Володимирович

  ЛІКАР -ОНКОЛОГ
  Медичний директор, другая категорія