МРТ (магнітно резонансна томографія) – сучасний високоінформативний метод діагностики. В основі даного методу обстеження лежить принцип магнітного резонансу ядер водню – найбільш широко розповсюдженого елементу в організмі людини.

При ядерно-магнітному резонансі тіло пронизується радіохвилями в магнітному полі, в результаті чого виникає резонанс, який потім перетворюється в зображення внутрішніх органів. МРТ дозволяє отримати зображення зрізів м’яких тканин та органів в різних площинах.

 • Комфорт

  Комфорт забезпечується за рахунок зручної для пацієнтів конструкції магніту та легких котушок. Завдяки відкритому тунелю шириною 70 см і невеликій довжині (всього 145 см) ця система дозволяє проводити діагностичні дослідження широкому колу пацієнтів: діти, огрядні, тяжкохворі, які страждають кіфозом,больовим синдромом, обмеженою рухливістю, клаустрофобією і схильністю до занепокоєння.

  Навантаження на стіл до 250 кг дозволяє проводити дослідження навіть огрядним пацієнтам.

  Більша кількість досліджень, при яких голова пацієнта знаходиться поза тунелем магніту.

  Всередині тунелю томографа передбачена 6-рівнева система вентиляції, а також підсвічування. Під час проведення МРТ у пацієнта є можливість спілкуватися з лікарями через переговорний пристрій. Спеціальні навушники заглушають звук роботи апарату.

 • Якість

  MAGNETOM AERA 1,5Тл – це лідер по якості зображень, клінічним можливостям та швидкості магнітно-резонансних досліджень. Це висока точність в діагностиці захворювань, які мають органічні прояви (пухлини, кіста, аномалії розвитку і т. д.), а також можливість проводити динамічні спостереження в процесі їх лікування.

  В основі проведення діагностики на MAGNETOM AERA 1,5Тл лежить використання технології матричних котушок, перевагами якої є:

  Візуалізація з високою роздільною здатністю;
  Прискорення сканування і проведення досліджень;
  Виключно висока якість зображень,
  що значно скорочує тривалість МР дослідження та суттєво підвищує рівень комфорту як для пацієнта так і для персоналу.

 • Обстеження дорослих:

  Для проведення дослідження МРТ не потрібно спеціальної підготовки, за виключенням обстеження органів черевної порожнини та органів малого тазу – усі необхідні вказівки пацієнт отримує від лікаря або реєстратора безпосередньо під час запису на обстеження.

  Забороняється приймати перед обстеженням алкоголь, наркотичні та психотропні препарати. Перед обстеженням лікар попросить Вас залишити всі металеві предмети, це може вплинути на якість зображень та роботи сканера.

  У деяких випадках пацієнт відчуває підвищення температури та дискомфорту пов’язаного з обмеженням простору.

  Проте варто пам’ятати – за процессом обстеження постійно стежить спеціаліст.

 • Обстеження дітей:

  Дитина може взяти свою улюблену м’яку іграшку (перевірте чи вона не має металевих елементів).

  Одягніть дитину зручно та вільно, без металевих ґудзиків та защіпок.
  Щоб дитина не боялась поясніть їй, що вона може задавати будь-які запитання, а також мама чи інша близька людина може бути поруч.

  Дитина може їсти та пити в день обстеження, як завжди, за винятком випадків, коли лікар просить Вас утриматись від вживання їжі та напоїв.

  Спеціальні протоколи для дітей та дорослих зі зниженим рівнем шуму полегшують проведення дослідження.

Представтесь будь-ласка

Телефон для зв'язку

Коли вам буде зручно

Коментар до запису

МРТ КАБІНЕТ

Спеціалісти відділення

Акар Станіслав Йосипович

Лікар-радіолог

За попередній рік на рак грудей хворіли понад 16,5 тисяч українок. Половина з них померли. Діти втратили матерів, чоловіки – дружин… Та попередити такі наслідки можна.  Варто лише пам’ятати про профілактику. З цим вам допоможуть спеціалісти клініки «Діамед». Достатньо записатися на прийом і персонал клініки підбере зручний для вас день та час, а фахові лікарі…

Рак молочної залози невпинно прогресує серед представниць жіночої статі. На це впливає погана екологія, зловживання шкідливими звичками, а також генетичний фактор. Основним способом боротьби із цим видом раку є своєчасне обстеження грудей та адекватне лікування. Статистика невблаганна – щогодини від онкологічних захворювань молочних залоз помирає одна українка. Щорічно в нашій країні реєструють понад 16,5 тисяч…

Телефон для довідок:        095-10000-43