Косметологія давно перестала обмежуватися тільки доглядом за шкірою обличчя . Сучасна косметологія- це область медицини, яка спеціалізується на виправленні недоліків зовнішності людини, виявлення причин їх появи і розробленні способів їх корекції. На сьогоднішній день актуальними є ті методики, які підкреслюють індивідуальну привабливість обличчя і спосіб корекції яких є непомітним для оточуючих.
ІН’ЄКЦІЙНА КОНТУРНА ПЛАСТИКА- це ін’єкційний метод,за допомогою якого можливо відновити втрачені з часом об’єми та контури обличчя . Використовується у випадку, коли перші ознаки старіння вже є, але корегувати їх хірургічним шляхом зарано. Проводиться за допомогою філерів на основі гіалуронової кислоти чи гідроксиапатиту кальцію.
Найбільш часто ін’єкції проводяться в наступні зони:
– середня третина обличчя ;
  • носослізна складка та інфраорбітальна зона в цілому;
  • носогубні складки;
  • збільшення об’єму скул;
  • збільшення форми та об’єму губ;
  • корекція підборіддя.
БОТУЛІНОТЕРАПІЯ- це методика, яка використовується в естетичній медицині для попередження появи або корекції уже наявних мімічних зморшок. Проводиться шляхом введення в тканини спеціальних препаратів ( Диспорт, Ботокс, Ксеомін), в основі яких ботулінотоксин типу А. Показанням до проведення ботулінотерапії є:
– мімічні зморшки в області очей, лобу, перенісся, над верхньою губою;
– опущення кутиків рота;
– втрата чіткості овалу обличчя;
– гіпергідроз ( підвищена пітливість).
PRP-ТЕРАПІЯ – технологія омолодження і відновлення тканин на клітинному рівні, шляхом внутрішньошкірного введення збагаченої тромбоцитами плазми пацієнта.
БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ- метод профілактики і корекції косметичних недоліків шкіри, шляхом насичення її глибоких шарів гіалуроновою кислотою.
БІОРЕПАРАЦІЯ- метод введення препаратів на основі гіалуронової кислоти і полінуклеотидів.
МЕЗОТЕРАПІЯ- один з методів впливу на шкіру за допомогою внутрішньошкірного введення різних речовин: полівітамінів, гіалуронової кислоти, пептидів, натуральних рослинних екстрактів та ін.
ПІЛІНГИ – окрема велика група косметологічних засобів , які використовуються для злущення різних шарів шкіри з метою покращення ( лікування або профілактики) її зовнішнього вигляду.
БЕЗОПЕРАЦІЙНА ПІДТЯЖКА ОБЛИЧЧЯ ЗА ДОПОМОГОЮ НИТОК APTOS
З 1996 року методи APTOS з успішністю застосовуються провідними спеціалістами в 48 країнах світу, довівши свою ефективність і надійність. Технології APTOS дозволяють отримати моментальні результати: покращити контур м’яких тканин, сповільнити процес старіння, зберегти молодість без хірургічного втручання. Окрім іншого, методи омолодження APTOS підходять людям, яким з тих чи інших причин не рекомендовані класичні операції пластичної хірургії. Технології призначені для пацієнтів різного віку і з різними потребами в корекції.
Перші результати стають помітними уже в день проведення процедури. Через 2-3 тижні ефект проявляється повністю і зберігається в середньому до 2-5 років.
Широкий спектр сучасних косметологічних методик дозволяє розробити максимально індивідуальний підхід в кожному конкретному випадку.

Представтесь будь-ласка

Телефон для зв'язку

Коли вам буде зручно

Коментар до запису

Спеціалісти відділення

Чехар Наталія Іванівна

Лікар-косметолог

Наші акціі

Робочий тиждень у сучасній медичній клініці “Діамед” в Ужгороді завжди розпочинається продуктивно. Зокрема, тут 11 червня відбувся черговий круглий стіл із метою обміну досвідом між фахівцями. Косметологи та дерматологи з цілого Закарпаття приїхали сюди, щоб обговорити гастроентерологічні причини у зверненнях своїх пацієнтів, а також симптоми, які найчастіше через це виникають. Розпочала захід косметолог медичного центру “Діамед” Наталія Чехар….

Робочий тиждень у сучасній медичній клініці “Діамед” в Ужгороді завжди розпочинається продуктивно. Зокрема, тут 11 червня відбувся черговий круглий стіл із метою обміну досвідом між фахівцями. Косметологи та дерматологи з цілого Закарпаття приїхали сюди, щоб обговорити гастроентерологічні причини у зверненнях своїх пацієнтів, а також симптоми, які найчастіше через це виникають. Розпочала захід косметолог медичного центру “Діамед” Наталія Чехар….

Черговий круглий стіл за участі ужгородських косметологів днями відбувся в медичному центрі «Діамед». Як інформував «Закарпатський кореспондент», у закладі неодноразово проводять подібні зустрічі для обміну досвідом між фахівцями. Цього разу спікери розповідали присутнім доповіді на тему «Гінекологічні аспекти в косметології». Круглий стіл відвідали майже два десятки місцевих косметологів. Крім того, участь взяли і представники фармфірм, які співпрацюють…

Телефон для довідок:        095-10000-43