Телефон для довідок: 095-10000-43

Наша Адреса:

вул. Швабська 43, м. Ужгород, Україна

Косметологія давно перестала обмежуватися тільки доглядом за шкірою обличчя. Сучасна косметологія- це область медицини, яка спеціалізується на виправленні недоліків зовнішності людини, виявлення причин їх появи і розробленні способів їх корекції. На сьогоднішній день актуальними є ті методики, які підкреслюють індивідуальну привабливість обличчя і спосіб корекції яких є непомітним для оточуючих. Широкий спектр сучасних косметологічних методик дозволяє розробити максимально індивідуальний підхід в кожному конкретному випадку.
це ін’єкційний метод, за допомогою якого можливо відновити втрачені з часом об’єми та контури обличчя . Використовується у випадку, коли перші ознаки старіння вже є, але корегувати їх хірургічним шляхом зарано. Проводиться за допомогою філерів на основі гіалуронової кислоти чи гідроксиапатиту кальцію. Найбільш часто ін’єкції проводяться в наступні зони: – середня третина обличчя ; - носослізна складка та інфраорбітальна зона в цілому; - носогубні складки; - збільшення об’єму скул; - збільшення форми та об’єму губ; - корекція підборіддя.
це методика, яка використовується в естетичній медицині для попередження появи або корекції уже наявних мімічних зморшок. Проводиться шляхом введення в тканини спеціальних препаратів ( Диспорт, Ботокс, Ксеомін), в основі яких ботулінотоксин типу А. Показанням до проведення ботулінотерапії є: – мімічні зморшки в області очей, лобу, перенісся, над верхньою губою; – опущення кутиків рота; – втрата чіткості овалу обличчя; – гіпергідроз ( підвищена пітливість).
БЕЗОПЕРАЦІЙНА ПІДТЯЖКА ОБЛИЧЧЯ ЗА ДОПОМОГОЮ НИТОК APTOS
З 1996 року методи APTOS з успішністю застосовуються провідними спеціалістами в 48 країнах світу, довівши свою ефективність і надійність. Технології APTOS дозволяють отримати моментальні результати: покращити контур м’яких тканин, сповільнити процес старіння, зберегти молодість без хірургічного втручання. Окрім іншого, методи омолодження APTOS підходять людям, яким з тих чи інших причин не рекомендовані класичні операції пластичної хірургії. Технології призначені для пацієнтів різного віку і з різними потребами в корекції.
Перші результати стають помітними уже в день проведення процедури. Через 2-3 тижні ефект проявляється повністю і зберігається в середньому до 2-5 років.

  Представтесь будь-ласка

  Телефон для зв'язку

  Коли вам буде зручно

  Коментар до запису


  Спеціалісти відділення

  Чехар Наталія Іванівна

  ЛІКАР-КОСМЕТОЛОГ

  Наші акції