Телефон для довідок: 095-10000-43

Наша Адреса:

вул. Швабська 43, м. Ужгород, Україна

Здати аналізи в Ужгороді в лабораторії Діамед з позначкою “терміново” (cito!) Ви можете в будь-який час. Результати будуть готові вже через декілька години.

Наша Лабораторія в Ужгороді автоматизована, що забезпечує швидке та якісне виконання  рутинних та термінових лабораторних досліджень:  біохімічних, гематологічних, імунологічних, загально-клінічних . Лабораторія забезпечує ефективне виконання як стаціонарних так і  амбулаторних лабораторних послуг.

В лабораторії медичного центру проводять аналізи на маркери інфекційних захворювань, які дозволяють виявити порушення в захисних функціях імунної системи організму і виявити великий перелік захворювань інфекційного характеру (вірусні гепатити, кишкові інфекції, герпес, кір, краснуха, епідемічний паротит, токсоплазмоз, хламідіоз, атипова пневмонія, сифіліс та багато іншого.

Клінічні дослідження на онкомаркери допомагають виявити в крові специфічні білки, які виробляються клітинами злоякісних утворень, що дозволяє діагностувати захворювання на ранніх стадіях його розвитку. Навіть самі звичні для пацієнтів дослідження, такі як аналіз крові і загальний аналіз сечі, виконані оперативно на сучасному обладнанні, мають величезне діагностичне значення.

Широкий перелік лабораторних послуг для надання якісної медичної допомоги:

 • Гематологія (аналіз крові, група крові)
 • Загальна клініка (аналіз сечі, аналіз калу на виявлення яєць гельмінтів, копрограма, мікроскопія на кліщ Demodex)
 • Біохімія (печінкові проби, ниркові проби, ревмопроби, ферменти, глюкоза (цукор крові), холестерин та його фракції та ін.)
 • Гемостаз (протромбіновий час, МНВ (МНО), фібриноген, АЧТЧ, тромбіновий час)
 • Інфекційні захворювання (маркери гепатитів В та С, діагностика сифілісу та ін.)
 • Гормони
 • Онкомаркери

  Представтесь будь-ласка

  Телефон для зв'язку

  Коли вам буде зручно

  Коментар до запису