Кожній жінці необхідний свій лікар – гінеколог, який буде в змозі не тільки поставити вірний діагноз, але зможе вислухати і зрозуміти свою пацієнтку. Завдяки такому підходу жінка отримує не тільки лікаря, але і довіреного радника в самих делікатних темах, що стосуються жіночого здоров’я.  Усі наші гінекологи працюють згідно стандартів МОЗ та рекомендацій Європейської гінекологічної асоціації. Діагностика захворювання і призначення ефективного лікування проводиться тільки кваліфікованими гінекологами з багаторічним досвідом роботи після проведення необхідного обстеження. Проводиться діагностика та лікування запальних захворювань, патології матки та шийки матки, інфекцій, дисгормональних порушень. За необхідності може бути призначена УЗ-діагностика, яку можна пройти в нашій клініці на сучасному УЗД-апараті фірми «SIMENS» (2015р.в.). Ультразвукове дослідження необхідно для виявлення об’ємних патологій внутрішніх геніталій (міоматозних вузлів, поліпів ендометрію, кіст і кістом яєчників, запальних утворень та ін.)  Для діагностики та проведення маніпуляцій використовується високоякісний  сучасний кольпоскоп відомої фірми «ОLYMPUS» 2015 р.в.

Лікарі-гінекологи клініки «Діамед» виконують усі види операцій, перевага віддається малотравматичним методам:

  • лапароскопія
  • гістероскопія
  • операції крізь вагінальний доступ.

Також проводяться радикальні операції із традиційним підходом.

Показання до операції визначаються максимально об’єктивно з урахуванням інтересів пацієнтки:

  • тип та обсяг операції обираються індивідуально в кожному конкретному випадку
  • критерії ухвалення рішень – характер захворювання, розміри й локалізація патологічного вогнища, вік пацієнтки, плани пацієнтки на репродукцію, побажання пацієнтки.

У нас комфортні палати й турботливий персонал!

Представтесь будь-ласка

Телефон для зв'язку

Коли вам буде зручно

Коментар до запису

ОГЛЯДОВИЙ КАБІНЕТ

Спеціалісти відділення

Садигов Юрій Мехдійович

Лікар - акушер-геніколог

Непрохідність маткових труб, міома матки, позаматкова вагітність… Усі ці діагнози здаються непростими та лякають жінок, однак у сучасному світі усе це можна легко виправити завдяки лапароскопічній операції.  Основною відмінністю лапароскопії від звичайного хірургічного втручання є те, що вона проводиться через відносно невеликі отвори, у той час як для звичайної хірургічної операції потрібні чималі розрізи. За…

Телефон для довідок:        095-10000-43